Uważamy, że Twoje potrzeby i marzenia są bardzo ważne. Dlatego z myślą o Tobie stworzyliśmy nasze usługi specjalne „szyte na miarę Twoich potrzeb”. To połączenie Twojego projektu i naszego starannego wykonania, ponieważ  razem możemy stworzyć coś niezwykłego.

Chcesz?

Na pewno marzyłaś, żeby mieć coś co sama wymyśliłaś lub zaprojektowałaś, ale nie starczyło Ci czasu lub wytrwałości, żeby taki projekt uszyć i powołać do życia. Chętnie pomożemy Ci w spełnieniu tego marzenia i umożliwimy Ci posiadaniu zaprojektowanego przez Ciebie przedmiotu. Z przyjemnością wykonamy go dla Ciebie według Twojego projektu i wspólnie ustalonych wytycznych.

Twoja satysfakcja jest dla nas bardzo ważna dlatego to Ty masz decydujący głos przy tworzeniu tego projektu i to od Ciebie zależy co zostanie stworzone – my chętnie Ci doradzimy i pomożemy  jako eksperci od „spraw technicznych” ponieważ dysponujemy wiedzą, umiejętnościami, czasem i sprzętem potrzebnym do wykonania nawet bardzo skomplikowanych i czasochłonnych projektów.

Każda usługa „szyta na miarę Twoich potrzeb” wyceniana jest indywidualnie. Całkowity koszt wykonania uzależniony jest od:

  • kosztu wszystkich materiałów i dodatków potrzebnych do wykonania projektu
  • szacowanego czasu wykonania
  • skomplikowania projektu
  • standardu wykończenia
  • terminu wykonania
  • stopnia przygotowania projektu, który otrzymamy do realizacji
  • ilości przedmiotów, które chcesz zamówić.

Oczywiście przed przystąpieniem do realizacji projektu przedstawimy Ci plan działania z orientacyjnym kosztem wykonania (na tym etapie można wprowadzić zmiany w projekcie, jeśli uznasz, że tego potrzebujesz). Dopiero po Twojej pełnej akceptacji i dokonaniu wpłaty należności możemy przystąpić do działania. Od tego momentu wszelkie zmiany wiążą się z dodatkowymi kosztami ponieważ pracę zaczniemy od zakupu potrzebnych do zrealizowania projektu materiałów i dodatków. Jeśli masz ochotę to będziemy informować Cię o postępie prac (mail z krótkim opisem postępów i 2-3 zdjęciami np. 2x w tygodniu). Przed wysłaniem gotowego produktu otrzymasz od nas kilka zdjęć gotowej pracy (4-5 zdjęć) ponieważ chcemy mieć pewność, że nasz produkt spełnia Twoje oczekiwania. Jeśli będziesz zadowolona to ukończony produkt zostanie do Ciebie wysłany w estetycznym opakowaniu. Na życzenie możemy zapakować go jako prezent – wystarczy, że dołączysz do niego śliczny bilecik z dedykacją i gotowe.

Wyobraź sobie minę swojego dziecka, kiedy otrzyma od Ciebie wyjątkowy prezent, który dla niego zaprojektowałaś – takie chwile są bezcenne i warto je uwiecznić.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli będziesz chciała pochwalić się naszą współpracą – jesteś częścią „zwycięskiego zespołu” i powinnaś czuć się z tego powodu dumna. Wystarczy, że wyślesz nam mailem swoje uśmiechnięte zdjęcia z opisem swoich wrażeń a my opublikujemy specjalny wpis poświęcony w całości temu projektowi. Będzie to świetna pamiątka, którą będziesz mogła podzielić się ze swoją rodziną i przyjaciółmi.

My już nie możemy się doczekać, żeby razem z Tobą stworzyć coś niezwykłego! A Ty?